Ingefärsteer från TEEKANNE
En kombination av allt från klassiskt kryddigt till friskt och fruktigt
Ingefära: 3 artiklar
TEEKANNE Ingefära-Gurkmeja, 18 tepåsar (32,40 g)
- Djup kryddighet
- Uppiggande hetta
- Noggrant utvalda ingredienser
27 kr (833 kr / kg)
Leverans till 12. oktober
TEEKANNE Ingefära, 18 tepåsar (36 g)
- Ger värme
- Naturligt recept
- Aromatisk smak
27 kr (750 kr / kg)
Leverans till 12. oktober
TEEKANNE Ingefära-Citron, 20 tepåsar (35 g)
- Uppiggande & värmande
- Rik på eteriska oljor
- Aromatisk & frisk smak
27 kr (771 kr / kg)
Leverans till 27. oktober
Senaste artiklarna:
Upptäck Piccantino:
-
Sverige: Fri standardfrakt från 1 099 kr
-
Gratis
returer Mer än 13.450 produkter
Säker betalning
med SSL-kryptering