POM-BÄR Vinägerplommon, Eko, 65 g

Snacks för hela familjen

22 kr 25 kr -12%

(338 kr / kg, inkl. 6% moms. - plus fraktkostnader )

Innehåll: 65 g

I lager

Leverans senast tisdag, 13. oktober om du beställer senast måndag klockan 23:59.

Sverige: Fri standardfrakt från 1 099 kr
Mer information om frakt och leverans

Egenskaper och fördelar

  • Milt kryddat potatissnacks
  • Med ren solrosolja
  • Gluten- & laktosfri

Ofta köpt tillsammans med Pringles Hallonsylt, Eko, 40 g

POM-BÄR Vinägerplommon, Eko, 65 g 22 kr (338 kr / kg)
Pringles Hallonsylt, Eko, 40 g 10 kr (250 kr / kg)
Totalpris: 32 kr
Beskrivning

De söta potatisbjörnarna ser inte bara gulliga ut, de smakar också fantastiskt gott - det perfekta snacksnöjet för både stora och små. Milt kryddade och härligt spröda - en unik och oemotståndlig smakupplevelse.

Artikelnr.: XFA-KEL-10002067
Innehåll: 65 g
EAN: 9000159713401
Tillverkarnr.: 10002067
Varumärken: POM-BÄR
Ursprung: Österrike
Näringsvärde
Näringsvärde per 100 g
Energi 2152 / 514 kj / kcal
Fett 27 g
  varav mättade fettsyror 3 g
Kolhydrater 62 g
  varav socker 2,2 g
Protein 3 g
Salt 1,5 g
Ingredienser

47 % potatispulver, pflanzliche Öle (Sonnenblumenöl, Rapsfrö), Stärkelse, Maisdextrin, Zucker, Salt[2], Kaliumjodat[2], Mono- und Diglyceride von Speisefettsäuren (E471)[3], Salt, Jästextrakt, Milchsäure, Zitronensäure (E330)[1], Paprikapulver[1]

  1. Säuerungsmittel
  2. jodiert
  3. Emulgeringsmedel
Reklamationsrätt & tillverkaruppgifter
Ansvarigt livsmedelsföretag: Kelly Ges.m.b.H., Hermann-Gebauer-Straße 1, 1220 , Wien, Österrike, www.pom-baer.at

Passar med

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Liknande produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Erfarenheter från våra kunder

svenska recensioner skriven för POM-BÄR Vinägerplommon, Eko

2 kundrecensioner i alla språk

4,8 av 5 stjärnor
5 stjärnor
3 (75%)
4 stjärnor
1 (25%)
3 stjärnor
0 (0%)
2 stjärnor
0 (0%)
1 Stjärnor
0 (0%)

4 recensioner

Vi har inga recensioner på svenska ännu, men vi har 2 recensioner tillgängliga på andra språk.