Kryddig ajvar för dippning och smaksättning

Filtrera och sortera

Priser Highlights Varumärken Kvalitetsstämpel Typ av näring
Filter

Ajvar: 10 artiklar

MAMA's Ajvar Mild

MAMA's Ajvar Mild, 550 g

  • 100% naturliga ingredienser
  • Autentisk smak
  • Vegan & glutenfri
88 kr (160 kr / kg)

Leverans till 20. oktober

MAMA's Ajvar Hot

MAMA's Ajvar Hot, 550 g

  • 100% naturliga ingredienser
  • Autentisk smak
  • Vegan
88 kr (160 kr / kg)

Leverans till 20. oktober

MAMA's Grön Ajvar Hot

MAMA's Grön Ajvar Hot, 550 g

  • Brännhett
  • Utan konstgjorda tillsatser
  • Vegan & glutenfri
92 kr (167 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

MAMA's Hemlagad Ajvar Extra Kryddig

MAMA's Hemlagad Ajvar Extra Kryddig, 290 g

  • Veganskt recept
  • Mycket kryddig smak
  • Inga onödiga tillsatser
66 kr (228 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

MAMA's Grön Ajvar Mild

MAMA's Grön Ajvar Mild, 550 g

  • Mild smakexplosion
  • Utan konstgjorda tillsatser
  • Vegan & glutenfri
92 kr (167 kr / kg)

Leverans till 20. oktober

MAMA's Ajvar med Sojaost

MAMA's Ajvar med Sojaost, 290 g

  • 100% naturliga ingredienser
  • Utan konstgjorda tillsatser
  • Vegan & glutenfri
66 kr (228 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

MAMA's Presentset Trio 2

MAMA's Presentset Trio 2

  • 1x Rostad Paprikasalsa - Kryddig, 290 g
  • 1x Grön Ajvar Mild, 290 g
  • 1x Ajvar Hot, 290 g
202 kr

Leverans till 09. oktober

MAMA's Presentset Trio 3

MAMA's Presentset Trio 3

  • 1x Ljutenica, 290g
  • 1x Grön Ajvar Mild, 290g
  • 1x Ajvar Hot, 290g
191 kr 202 kr

Leverans till 09. oktober

MAMA's Presentset Trio 1

MAMA's Presentset Trio 1

  • 1x Rostad Paprikasalsa - Kryddig, 290 g
  • 1x Grön Ajvar Hot, 290 g
  • 1x Ajvar Mild, 290 g
202 kr

Leverans till 09. oktober

MAMA's Ekologisk Ajvar Mild

MAMA's Ekologisk Ajvar Mild, 200 g

  • Rostad paprika & solrosolja
  • Med bakverk, BBQ & ost
  • Utan gluten & konstgjorda tillsatser
88 kr (440 kr / kg)

Slutsåld