Chellas - en godbit i munsbitsstorlek

Filtrera och sortera

Priser Kvalitetsstämpel Typ av näring
Filter

Chellas: 3 artiklar

Chellas Skogsfruktbitar Eko

Chellas Skogsfruktbitar Eko, 75 g

  • Helt tillsatsfri
  • Handgjord i Österrike
  • Naturlig smak
44 kr (587 kr / kg)

Leverans till 16. oktober

Chellas Aprikosbitar Eko

Chellas Aprikosbitar Eko, 75 g

  • Veganskt recept
  • Med en fyllig smak
  • Perfekt för både resor & hemmabruk
44 kr (587 kr / kg)

Leverans till 16. oktober

Chellas Äpple- & Päronbitar Eko

Chellas Äpple-​ & Päronbitar Eko, 75 g

  • Laktos- & glutenfri
  • Med utsökt fruktsötma
  • I en praktisk färskhållningspåse
44 kr (587 kr / kg)

Leverans till 16. oktober