BIO PRIMO Morotsjuice Ekologisk, 0,50 l
Din favoritjuice som passar perfekt när du är på språng
14 kr
(28 kr / l, inkl. 6% moms.
Sorter:
Egenskaper och fördelar
- Direkt juice
- Fint pastöriserad
- Raffinerad med en skvätt citron
Beskrivning
Läckra morötter finpastöriserade som direktjuice. Förfinad med den lätt syrliga smaken av färsk citronjuice.
Näringsvärde
| Näringsvärde | per 100 g |
|---|---|
| Energi | 130 / 31 kj / kcal |
| Fett | 0,5 g |
| varav mättade fettsyror | 0,1 g |
| Kolhydrater | 6,2 g |
| varav socker | 6 g |
| Protein | 0,6 g |
| Salt | 0,18 g |
Juridisk information
| Ansvarigt livsmedelsföretag: | Jacoby GmbH, Jacoby-Weg 1, 79424, Auggen, Tyskland, www.jacoby.de/index.php |
|---|
Passar med
Liknande produkter
Erfarenheter från våra kunder
svenska recensioner skriven för BIO PRIMO Morotsjuice Ekologisk
3,0 av 5 stjärnor
| 5 stjärnor | | 0 | (0%) |
|---|---|---|---|
| 4 stjärnor | | 0 | (0%) |
| 3 stjärnor | | 1 | (100%) |
| 2 stjärnor | | 0 | (0%) |
| 1 Stjärnor | | 0 | (0%) |
1 recension
- Inga recensioner tillgängliga
Senaste artiklarna:
Upptäck Piccantino:
-
Sverige: Fri standardfrakt från 1 099 kr
-
Gratis
returer Mer än 10.650 produkter
Säker betalning
med SSL-kryptering