Våra bästsäljare till bästa pris

Filtrera och sortera

Priser Varumärken Kvalitetsstämpel Typ av näring
Filter

Bästsäljare: 1 - 30 av 46 artiklar

Ragusa Chokladkaka

Ragusa Chokladkaka, Klassisk (100 g)

  • Hela hasselnötter
  • Finaste pralinfyllning
  • 3 variationer
36 kr (360 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Manner Neapolitanska Våfflor

Manner Neapolitanska Våfflor, 300g -​ 4 st

  • Traditionell specialitet
  • 5 tunna & krispiga våfflor
  • Med hasselnötskakaokräm
66 kr (220 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Bauernhof JÖBSTL, vulgo STINDL Steiermark / Styria Pumpafröolja

Bauernhof JÖBSTL, vulgo STINDL Steiermark / Styria Pumpafröolja, 1.000 ml

  • 100 % ren Steiermark pumpafröolja g.g.A.
  • Gault Millau-priset 2022
  • Guldmedalj 2021-2023 (maxpoäng)
358 kr (358 kr / l)

Leverans till 09. oktober

La Chinata Rökt Paprika Söt

La Chinata Rökt Paprika Söt, Zip-​pack, 150 g

  • Skördad och sorterad för hand
  • Rökta med ek
  • Härlig arom
60 kr 64 kr (400 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Casali Rom-Kokosnöt

Casali Rom-​Kokosnöt, 750 g

  • Med en kärna av flytande rom
  • Med massor av krispig mjölkchoklad
  • Väcker semesterstämning
167 kr (223 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Torino Fin Schweizisk Choklad

Torino Fin Schweizisk Choklad, Mörk Choklad (100 g)

  • Generös fyllning
  • Hasselnöts- & mandelkräm
  • Två varianter
31 kr 42 kr (310 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

MAMA's Ajvar Mild

MAMA's Ajvar Mild, 550 g

  • 100% naturliga ingredienser
  • Autentisk smak
  • Vegan & glutenfri
88 kr (160 kr / kg)

Leverans till 20. oktober

Il pomodoro più buono San Marzano tomater "Vintage"

Il pomodoro più buono San Marzano tomater "Vintage", 400 g

  • Hel & skalad
  • Skördad mogen
  • Från Italien
39 kr (98 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Tony's Chocolonely Mjölkchoklad 32 % Karamell Havssalt

Tony's Chocolonely Mjölkchoklad 32 % Karamell Havssalt, 180 g

  • 32 % kakaohalt
  • 100 % slavfri produktion
  • Krispig karamell
55 kr (306 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Fruktpuré "Berry Puppy" - Pouchy med Äpple & Persika med Vilda Bär

Holle Fruktpuré "Berry Puppy" -​ Pouchy med Äpple & Persika med Vilda Bär, 100 g

  • Från 8 månader
  • Inget tillsatt socker
  • 100% fruktinnehåll
11 kr (110 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Ragusa Presentförpackning

Ragusa Presentförpackning, Mörk choklad (400 g)

  • Val av 3 smaker
  • Fyllning av finaste praliner
  • Hela hasselnötter
167 kr (418 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

MAMA's Ajvar Hot

MAMA's Ajvar Hot, 550 g

  • 100% naturliga ingredienser
  • Autentisk smak
  • Vegan
88 kr (160 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Jordan Extra Jungfruolivolja

Jordan Olivenöl Jordan Extra Jungfruolivolja, 1 l

  • Hög kvalitet
  • Naturlig bearbetning
  • Unik smak
283 kr (283 kr / l)

Leverans till 09. oktober

Soletti Salta Pinnar

Soletti Salta Pinnar, 230 g

  • Praktisk familjeförpackning
  • Originalrecept sedan 1949
  • Endast 3,1 % fett
31 kr (135 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Fruktpuré "Blue Bird" - Pouchy med Päron, Äpple & Blåbär med Havre

Holle Fruktpuré "Blue Bird" -​ Pouchy med Päron, Äpple & Blåbär med Havre, 100 g

  • Från den 6:e månaden
  • Inget tillsatt socker
  • Tillverkad av frukt och spannmål
11 kr (110 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Steirerkraft Steirisk Pumpakärnolja SGB Premium BIO

Steirerkraft Steirisk Pumpakärnolja SGB Premium BIO, 1000 ml

  • 100 % ren
  • Djupt grön färg
  • Utan genteknik
433 kr (433 kr / l)

Leverans till 09. oktober

Knorr Meister Kessel Gulaschsoppa

Knorr Meister Kessel Gulaschsoppa, 500 g

  • Pikant & krämig
  • Med nötkött & paprika
  • Värm, servera & njut
57 kr (114 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Choklad med Likörfyllning - utan Sockerskorpa

Camille Bloch Choklad med Likörfyllning -​ utan Sockerskorpa, Cognac (100 g)

  • Populära likörer och spritsorter
  • Ljus och mörk choklad
  • En njutning som smälter fint
36 kr (360 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Kelloggs Smacks

Kelloggs Smacks, 600 g

  • Krispigt puffat vete med socker
  • Perfekt till mjölk & yoghurt
  • Förfinar müsli & mycket mer
93 kr (155 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

BIO PRIMO Linsvåfflor Ekologiska

BIO PRIMO Linsvåfflor Ekologiska, 90 g

  • Crunchy proteinleverantör
  • Vegansk och glutenfri
  • 100 % ekologisk odling Turkiet
16 kr (178 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Svart Kumminolja Jungfru Ofiltrerad Ekologisk

Ölmühle Solling Svart Kumminolja Jungfru Ofiltrerad Ekologisk, 500 ml

  • Särskilt tjock
  • Intensiv smak
  • Från kontrollerad ekologisk odling
369 kr (738 kr / l)

Leverans till 12. oktober

Tony's Chocolonely Tiny Mix

Tony's Chocolonely Tiny Mix, 900 g

  • Innehåller 100 små Tony's
  • 10 olika sorter
  • Perfekt souvenir
335 kr (372 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

BIO PRIMO Sojadryck Ekologisk

BIO PRIMO Sojadryck Ekologisk, Natur (1 l)

  • Mild smak
  • Vegansk, laktos- och glutenfri
  • 100 % italiensk ekologisk odling
18 kr (18 kr / l)

Leverans till 09. oktober

TEEKANNE Country Tea Collection Box

TEEKANNE Country Tea Collection Box, 180 Tepåsar

  • Fruktig & kryddig smak
  • Teer i 12 olika varianter
  • Totalt 180 tepåsar
450 kr (17 787 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

BIO PRIMO Havredryck Ekologisk

BIO PRIMO Havredryck Ekologisk, Naturlig (1 l)

  • Milt söt, liten egen smak
  • Förädlar kaffe, smoothies, kakao
  • Även för matlagning
20 kr (20 kr / l)

Leverans till 09. oktober

Ankerkraut BBQ Rub "Magic Dust"

Ankerkraut BBQ Rub "Magic Dust", Förpackning, 750 g

  • Ursprungligt amerikanskt recept
  • Lätt att använda
  • Något kryddig
223 kr (297 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Fruktpuré "Kiwi Koala" - Påse med Päron & Banan med Kiwi Ekologisk

Holle Fruktpuré "Kiwi Koala" -​ Påse med Päron & Banan med Kiwi Ekologisk, 100 g

  • Från 8 månader
  • Kan återförslutas
  • Innehåller naturligt socker
11 kr (110 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

TEEKANNE Glöggfix

TEEKANNE Glöggfix, 160 dubbelkammarpåsar (240 g)

  • Även perfekt för att smaksätta blåkål och fruktstuvning
  • Förpackad i Österrike
  • 100 % naturlig
179 kr (746 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Alnatura Skedkex med Ekologisk Spelt

Alnatura Skedkex med Ekologisk Spelt, 125 g

  • Utan strössel av socker
  • Krispigt söt
  • Tillverkad av hela ägg från Alnatura
27 kr (216 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Alnatura Ekologiskt Maltkaffe

Alnatura Ekologiskt Maltkaffe, 100 g

  • 100% mältat ekologiskt korn
  • Kornig-maltaktig smak
  • Från tysk certifierad odling
42 kr (420 kr / kg)

Leverans till 12. oktober