Robin Hot Chilli Oil - Original, 100 ml
Olivsmak med en behaglig kryddighet
53 kr
(530 kr / l, inkl. 6% moms.
Egenskaper och fördelar
- Kallpressad
- Kryddig från torkade chiliblad
- Att förfina rätter
Beskrivning
Noggrant utvalda och torkade chiliblad förädlar denna extra jungfruolivolja. Perfekt för att förädla rätter!
Näringsvärde
| Näringsvärde | per 100 ml |
|---|---|
| Energi | 3768 / 900 kj / kcal |
| Fett | 91 g |
| varav mättade fettsyror | 15 g |
| Kolhydrater | 0 g |
| varav socker | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0 g |
Ingredienser
Olivenöl nativ extra, Chiliflingor[1], Chilipulver
- torkad
Juridisk information
| Ansvarigt livsmedelsföretag: | Vina Jarkovič d.o.o., Brod v Podbočju 15a, 8312, Podbočje Slovenia, Slovenien, robin-hot.com |
|---|
Passar med
Liknande produkter
Erfarenheter från våra kunder
svenska recensioner skriven för Robin Hot Chilli Oil - Original
1 kundrecension i alla språk
4,0 av 5 stjärnor
| 5 stjärnor | | 0 | (0%) |
|---|---|---|---|
| 4 stjärnor | | 1 | (100%) |
| 3 stjärnor | | 0 | (0%) |
| 2 stjärnor | | 0 | (0%) |
| 1 Stjärnor | | 0 | (0%) |
1 recension
Vi har inga recensioner på svenska ännu, men vi har 1 recensioner tillgängliga på ett annat språk.
- Inga recensioner tillgängliga
Senaste artiklarna:
Upptäck Piccantino:
-
Sverige: Fri standardfrakt från 1 099 kr
-
Gratis
returer Mer än 10.650 produkter
Säker betalning
med SSL-kryptering