KOTÁNYI Kanelsocker, 66 g

Kryddigt söt smak

44 kr

(667 kr / kg, inkl. 6% moms. - plus fraktkostnader )

Innehåll: 66 g

I lager från 19. oktober

Varför tar det längre tid?

Varför tar det längre tid? Den här produkten finns för närvarande inte i lager, men kommer snart. Du kan beställa direkt - varan skickas till dig så snart den finns i lager. Stäng meddelandet

Leverans måndag, 26. oktober

Sverige: Fri standardfrakt från 1 099 kr
Mer information om frakt och leverans

Egenskaper och fördelar

  • För kaffe & desserter
  • Förfinar dina efterrätter
  • Engångskvarn

Ofta köpt tillsammans med KOTÁNYI My Coffee Spice - Cinnamon Dream, 52 g

KOTÁNYI Kanelsocker, 66 g 44 kr (667 kr / kg)
KOTÁNYI My Coffee Spice - Cinnamon Dream, 52 g 44 kr (846 kr / kg)
Totalpris: 88 kr
Beskrivning

KOTÁNYI kanel- och sockerkvarn ger dina desserter en kryddigt söt smak. Perfekt till yoghurt, müsli, risgrynsgröt och mannagrynspudding.

Artikelnr.: XKY-KO-411001
Innehåll: 66 g
EAN: 9001414041109
Tillverkarnr.: 411001
Varumärken: KOTÁNYI
Råd om lagring: Förvaras svalt, torrt och skyddat från ljus
Ingredienser

Zucker, 7,5 % Kanel, Glukossirap, Karamellzuckersirup, Sonnenblumenöl, natürliches Zimtaroma

Juridisk information
Ansvarigt livsmedelsföretag: Kotányi GmbH, Johann Galler Straße 11, 2120, Wolkersdorf im Weinviertel, Österrike, www.kotanyi.com/at/de

Passar med

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Liknande produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Erfarenheter från våra kunder

svenska recensioner skriven för KOTÁNYI Kanelsocker

2 kundrecensioner i alla språk

5,0 av 5 stjärnor
5 stjärnor
3 (100%)
4 stjärnor
0 (0%)
3 stjärnor
0 (0%)
2 stjärnor
0 (0%)
1 Stjärnor
0 (0%)

3 recensioner

Vi har inga recensioner på svenska ännu, men vi har 2 recensioner tillgängliga på andra språk.