BIO PRIMO Raw Bar Saltad Karamell Ekologisk, 35 g
Populär kombination av sött och salt
15 kr
(429 kr / kg, inkl. 6% moms.
Smaker:
Egenskaper och fördelar
- Vegansk & glutenfri
- Med jordnötter
- Mellanmål för mellanmål
Beskrivning
Läcker råkost-bar med salt karamell och intensiv jordnötssmak. Naturligt vegansk och glutenfri.
Ingredienser
Näringsvärde
| Näringsvärde | per 100 g |
|---|---|
| Energi | 1440 / 344 kj / kcal |
| Fett | 12 g |
| varav mättade fettsyror | 1,6 g |
| Kolhydrater | 53 g |
| varav socker | 43 g |
| Protein | 9,4 g |
| Salt | 0,9 g |
Juridisk information
| Ansvarigt livsmedelsföretag: | Wildbran, Lda, Av. Casal da Serra 23, 2625-085 , Póvoa de Santa Iria, Portugal, www.wildbran.pt |
|---|
Passar med
Liknande produkter
Erfarenheter från våra kunder
svenska recensioner skriven för BIO PRIMO Raw Bar Saltad Karamell Ekologisk
1 kundrecension i alla språk
3,0 av 5 stjärnor
| 5 stjärnor | | 0 | (0%) |
|---|---|---|---|
| 4 stjärnor | | 0 | (0%) |
| 3 stjärnor | | 1 | (100%) |
| 2 stjärnor | | 0 | (0%) |
| 1 Stjärnor | | 0 | (0%) |
1 recension
Vi har inga recensioner på svenska ännu, men vi har 1 recensioner tillgängliga på ett annat språk.
- Inga recensioner tillgängliga
Senaste artiklarna:
-
Sverige: Fri standardfrakt från 1 099 kr
-
Gratis
returer Mer än 10.650 produkter
Säker betalning
med SSL-kryptering